دانلود رایگان مجموعه ارتوپدی برای پزشکان عمومی incision (۲۰۲۰)

- انگلیسی

دانلود رایگان مجموعه ارتوپدی برای پزشکان عمومی incision
تریلر
ذخیره
۰
۲۴۱

خلاصه داستان

در این پست براتون یه مجموعه ارتوپدی گذاشتیم که 13 تا فیلم داره و برای دانلود اون کافیه اشتراک تهیه کنین یا برای خریدش به مبلغ 10 هزار تومن به ما پیام بدین.

incision امکان دسترسی افراد به تجربیات ، مهارت ها و تخصص های مشترک را فراهم می آورد. ما ابزارهایی را برای آماده سازی سریعتر و کامل تر برای OR ارائه می دهیم.
ما یک زبان جراحی مشترک ایجاد می کنیم تا ارتباطات را در صحنه جراحی و با همکارانشان در سراسر جهان برقرار کنیم. ما در حال ساختن مراحل مورد نیاز برای انجام عمل جراحی هستیم و آن را در دسترس قرار می دهیم. در همه جا ، برای همه.
ما اعتقاد داریم
همه مستحق بهترین مراقبت های جراحی هستند. ما اعتقاد داریم هزار ذهن از یک ذهن بهتر است. ما معتقدیم ساختن اطلاعات ، کلید اصلی دانش و تخصص مشترک است. ما آینده ای را می بینیم که بهترین دانش جراحی در همه افراد در همه جا وجود دارد.

ژانر :

ارتوپدی

محصول کشور :

تصویر :

بازیگران تهیه کننده و کارگردان عوامل دیگر

ویژگی ها

در این پست براتون یه مجموعه ارتوپدی گذاشتیم که 13 تا فیلم داره . incision امکان دسترسی افراد به تجربیات ، مهارت ها و تخصص های مشترک را فراهم می آورد. ما ابزارهایی را برای آماده سازی سریعتر و کامل تر برای OR ارائه می دهیم. ما یک زبان جراحی مشترک ایجاد می کنیم تا ارتباطات را در صحنه جراحی و با همکارانشان در سراسر جهان برقرار کنیم. ما در حال ساختن مراحل مورد نیاز برای انجام عمل جراحی هستیم و آن را در دسترس قرار می دهیم. در همه جا ، برای همه. ما اعتقاد داریم همه مستحق بهترین مراقبت های جراحی هستند. ما اعتقاد داریم هزار ذهن از یک ذهن بهتر است. ما معتقدیم ساختن اطلاعات ، کلید اصلی دانش و تخصص مشترک است. ما آینده ای را می بینیم که بهترین دانش جراحی در همه افراد در همه جا وجود دارد.

نظرات ۰در انتظار بررسی ۰تایید شده

آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.