دانلود رایگان مجموعه نورولوژی اسموزیس(osmosis) (۲۰۲۰)

- انگلیسی

دانلود رایگان مجموعه نورولوژی اسموزیس(osmosis)
تریلر
ذخیره
۰
۲۶۴

خلاصه داستان

در این قسمت مجموعه Neurology اسموزیس رو برای شما عزیزان قرار دادیم.این مجموعه شامل 93 ویدئو هستش که در سال 2020 و به زبان انگلیسی تهیه شده.برای دانلود این مجموعه کافیه اشتراک تهیه کنین یا برای خرید تکی مجموعه به مبلغ 20 هزار تومن از طریق ارتباط با ما به ما پیام بدین.

اسموزیس مجموعه فیلم های شناخته شده ی آموزش پزشکی در سطح جهانه که طرفداران زیادی داره. این ویدیو ها علاوه بر ذکر نکات مهم، ترتیب دقیق و جمع بندی مطالب بهت در یادگیری و تثبیت هرچه بیشتر مطالب چه در مقاطع علوم پایه و چه در مقاطع بالینی کمک می کنه. امیدواریم این مجموعه براتون مفید باشه. با مد تی وی همراه باشین.

محصول کشور :

تصویر :

بازیگران تهیه کننده و کارگردان عوامل دیگر

ویژگی ها

در این قسمت مجموعه Neurology اسموزیس رو برای شما عزیزان قرار دادیم.این مجموعه شامل 93 ویدئو هستش که در سال 2020 و به زبان انگلیسی تهیه شده. اسموزیس مجموعه فیلم های شناخته شده ی آموزش پزشکی در سطح جهانه که طرفداران زیادی داره. این ویدیو ها علاوه بر ذکر نکات مهم، ترتیب دقیق و جمع بندی مطالب بهت در یادگیری و تثبیت هرچه بیشتر مطالب چه در مقاطع علوم پایه و چه در مقاطع بالینی کمک می کنه. امیدواریم این مجموعه براتون مفید باشه. با مد تی وی همراه باشین.

نظرات ۰در انتظار بررسی ۲تایید شده

آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.

با تشکر از سایت خوبتون
لینک مربوط به قسمت physiology مشکل داره..

پاسخ Sepehr Tavakolli

    سلام ممنون عزیزم
    لینک بررسی شد هیچگونه مشکلی ندارد. بازم اگر مشکلی بود بهمون بگو

    پاسخ ادمین