دانلود رایگان مجموعه نفرولوژی اسموزیس(osmosis) (۲۰۲۰)

- انگلیسی

دانلود رایگان مجموعه نفرولوژی اسموزیس(osmosis)
تریلر
ذخیره
۰
۲۶۷

خلاصه داستان

در این قسمت مجموعه nephrology اسموزیس رو براتون قرار دادیم که محصول سال 2020 هست و برای تهیش کافیه اشتراک تهیه کنین یا برای دانلود تکی به مبلغ 10 هزار تومن به ما پیام بدین.این مجموعه شامل 82 ویدئو در حوزه های پاتولوژی و فیزیولوژی و فارماکولوژی کلیه می باشد.

امروزه با گسترش تکنولوژی، شاهد فراگیر شدن آموزش مجازی در سراسر جهان هستیم. همونجور که خودت هم میدونی متاسفانه ارتباط دانشجو با استاد و خب طبیعتا استفاده از نکات و تجارب هاشون تو این نوع آموزش به حداقل می رسه در نتیجه آموختن بیشتر از قبل به خود ما دانشجوها محول میشه. دقیقا همین جا هم هست که اهمیت دیدن ویدئوهای آموزشی بیشتر خودشو نشون میده.

اسموزیس مجموعه فیلم های شناخته شده ی آموزش پزشکی در سطح جهانه که طرفداران زیادی داره. این ویدیو ها علاوه بر ذکر نکات مهم، ترتیب دقیق و جمع بندی مطالب بهت در یادگیری و تثبیت هرچه بیشتر مطالب چه در مقاطع علوم پایه و چه در مقاطع بالینی کمک می کنه.

محصول کشور :

تصویر :

بازیگران تهیه کننده و کارگردان عوامل دیگر

ویژگی ها

در این قسمت مجموعه nephrology اسموزیس رو براتون قرار دادیم که محصول سال 2020 هست. امروزه با گسترش تکنولوژی، شاهد فراگیر شدن آموزش مجازی در سراسر جهان هستیم. همونجور که خودت هم میدونی متاسفانه ارتباط دانشجو با استاد و خب طبیعتا استفاده از نکات و تجارب هاشون تو این نوع آموزش به حداقل می رسه در نتیجه آموختن بیشتر از قبل به خود ما دانشجوها محول میشه. دقیقا همین جا هم هست که اهمیت دیدن ویدئوهای آموزشی بیشتر خودشو نشون میده. اسموزیس مجموعه فیلم های شناخته شده ی آموزش پزشکی در سطح جهانه که طرفداران زیادی داره. این ویدیو ها علاوه بر ذکر نکات مهم، ترتیب دقیق و جمع بندی مطالب بهت در یادگیری و تثبیت هرچه بیشتر مطالب چه در مقاطع علوم پایه و چه در مقاطع بالینی کمک می کنه.

نظرات ۰در انتظار بررسی ۲تایید شده

آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.

لینک دانلود نفرولوژی اسمز معیوبه

پاسخ mostafa neshat

    سلام دوست عزیز
    بررسی شد و مشکلی در لینک ها نیست. اگر مشکل دیگه ای هست اعلام فرمایید

    پاسخ ادمین