دانلود رایگان مجموعه قلب لکچریو (Lecturio) (۲۰۲۰)

- انگلیسی

دانلود رایگان مجموعه قلب لکچریو (Lecturio)
تریلر
ذخیره
۰
۴۰۳

خلاصه داستان

در این پست مجموعه Cardiology لکچریو رو براتون گذاشتیم. مجموعه ای که شامل 256 فیلم آموزنده از این کمپانی بزرگ فیلم های پزشکیه . شما میتونید این مجموعه رو با تهیه اشتراک دانلود کنید و یا با پرداخت تنها 20 هزار تومن لینک اختصاصی برا دانلود این مجموعه رو دریافت کنین. برای این کار فقط کافیه به ما پیام بدین.

تیم لکچریو بهترین ابزارهای یادگیری رو از طریق مجموعه آموزشیش به دانشجوها ارائه میکنه .لکچریو چالش هایی که همه دانشجوها باهاش روبرو هستن رو درک میکنه و براش راهکارایی داره . اونها یک منبع آموزشی پزشکی دیجیتال با کیفیت بالا که مقرون به صرفه ، تطبیقی و شخصی هستش رو ارائه دادن که بیش از نیم میلیون زبان آموز و آموزگار از بیش از 175 کشور جهان از امکانات اون استفاده میکنن.

محصول کشور :

تصویر :

بازیگران تهیه کننده و کارگردان عوامل دیگر

ویژگی ها

در این پست مجموعه Cardiology لکچریو رو براتون گذاشتیم. مجموعه ای که شامل 256 فیلم آموزنده از این کمپانی بزرگ فیلم های پزشکیه . تیم لکچریو بهترین ابزارهای یادگیری رو از طریق مجموعه آموزشیش به دانشجوها ارائه میکنه .لکچریو چالش هایی که همه دانشجوها باهاش روبرو هستن رو درک میکنه و براش راهکارایی داره . اونها یک منبع آموزشی پزشکی دیجیتال با کیفیت بالا که مقرون به صرفه ، تطبیقی و شخصی هستش رو ارائه دادن که بیش از نیم میلیون زبان آموز و آموزگار از بیش از 175 کشور جهان از امکانات اون استفاده میکنن.

دانلود Cardiac Diseases
دانلود Cardiology Foundations
دانلود Cardiovascular Cases
دانلود Electrocardiogram (ECG) Interpretation

نظرات ۰در انتظار بررسی ۲تایید شده

آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.

لینک ها خرابه

پاسخ مهدی اسفندیارپور

    ممنون از اطلاع رسانیتون❤️
    لینک ها درست شد.

    پاسخ ادمین