دانلود رایگان مجموعه آناتومی پایه کنهاپ(kenhup) (۲۰۲۰)

- انگلیسی

دانلود رایگان مجموعه آناتومی پایه کنهاپ(kenhup)
تریلر
ذخیره
۰
۶۲۱

خلاصه داستان

آناتومی انسان پیچیده و زیبا است و بیایید صادق باشیم یادگیری دردناک است. شیوه تدریس در جایی باقی می ماند که همیشه بوده است. کتابهای درسی ، کتابهای درسی و کتابهای درسی . آموزش آناتومی از پیشرفت نوآوری های امروزه عقب مانده است و ما می خواهیم این را تغییر دهیم به همین دلیل Kenhub به دنیا آمد.
چشم انداز ما یک سیستم عامل آنلاین یکپارچه است که چندین ابزار یادگیری مؤثر را با هم جمع می کند. ما چیزهای ساده را برای بهترین تجربه یادگیری حفظ می کنیم. برای این کار ، ما دائماً Kenhub را با توجه به بازخورد کاربران بروزرسانی می کنیم. ما همچنین اطمینان حاصل می کنیم که همه کارهای ما شفاف است ،ما آنچه را که می گوییم انجام می دهیم . ما نمی خواهیم زندگی شما را سخت تر از آنچه هست ، بسازیم.
سایت ما دارای 500 آموزش ویدیویی ، با بیش از 500 آزمون شخصی ، بیش از 770 مقاله مفصل و 5000 تصویر اطلس با کیفیت بالا می باشد . محتوای Kenhub هر هفته در حال گسترش است.
و ما کی هستیم؟
ما در سال 2012 تأسیس شدیم ، ما یک تیم پرشور از مردم در سراسر جهان هستیم. ما با جمعی از دانشمندان و متخصصان پزشکی از Charité – Universitätsmedizin برلین و دانشگاه کلرادو همکاری مشترک داریم . ما به ساده تر ،آسان تر و سریع تر کردن یادگیری آناتومی به شما کمک می کنیم. مجموعه آناتومی پایه کنهاپ شامل 56 ویدئو و محصول سال 2020 هستش که برای تهیه اون به صورت تکی به مبلغ 20 هزار تومن میتونید با ما در ارتباط باشید.

ژانر :

آناتومی

محصول کشور :

تصویر :

بازیگران تهیه کننده و کارگردان عوامل دیگر

ویژگی ها

آناتومی انسان پیچیده و زیبا است و بیایید صادق باشیم یادگیری دردناک است. شیوه تدریس در جایی باقی می ماند که همیشه بوده است. کتابهای درسی ، کتابهای درسی و کتابهای درسی . آموزش آناتومی از پیشرفت نوآوری های امروزه عقب مانده است و ما می خواهیم این را تغییر دهیم به همین دلیل Kenhub به دنیا آمد. چشم انداز ما یک سیستم عامل آنلاین یکپارچه است که چندین ابزار یادگیری مؤثر را با هم جمع می کند. ما چیزهای ساده را برای بهترین تجربه یادگیری حفظ می کنیم. برای این کار ، ما دائماً Kenhub را با توجه به بازخورد کاربران بروزرسانی می کنیم. ما همچنین اطمینان حاصل می کنیم که همه کارهای ما شفاف است ،ما آنچه را که می گوییم انجام می دهیم . ما نمی خواهیم زندگی شما را سخت تر از آنچه هست ، بسازیم. سایت ما دارای 500 آموزش ویدیویی ، با بیش از 500 آزمون شخصی ، بیش از 770 مقاله مفصل و 5000 تصویر اطلس با کیفیت بالا می باشد . محتوای Kenhub هر هفته در حال گسترش است. و ما کی هستیم؟ ما در سال 2012 تأسیس شدیم ، ما یک تیم پرشور از مردم در سراسر جهان هستیم. ما با جمعی از دانشمندان و متخصصان پزشکی از Charité - Universitätsmedizin برلین و دانشگاه کلرادو همکاری مشترک داریم . ما به ساده تر ،آسان تر و سریع تر کردن یادگیری آناتومی به شما کمک می کنیم. مجموعه آناتومی پایه کنهاپ شامل 56 ویدئو و محصول سال 2020 هستش .